048 414 15 04 Turn on Javascript!
Sme firma s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby oceľových konštrukcií, dopravných a priemyselných stavieb.

Naša firma

Stavomontáže, Kovo-Sklo s.r.o. je firma s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby a montáže oceľových konštrukcií všetkých typov. Od jednoduchých  zámočníckych výrobkov až po oceľové konštrukcie veľkých priemyselných objektov.

Oceľové konštrukcie sa v priestoroch firmy v Banskej Bystrici vyrábajú už viac ako 40 rokov.

Vďaka vlastnej výrobe je firma schopná flexibilne reagovať na požiadavky zákazníkov a pružne prispôsobiť termíny spracovania zákaziek.

Náš cieľ je prvotriedna kvalita spracovania oceľových konštrukcií a tiež povrchovej úpravy.

Každý z našich zákazníkov má možnosť konzultovať všetky svoje dotazy s kvalifikovanými technikmi, ktorí Vám radi poradia s návrhom a realizáciou vášho projektu.

Vďaka našim skúsenostiam v oblasti oceľových a zámočníckych konštrukcií Vám ponúkneme optimálne riešenie s ohľadom na cenu, pri zachovaní vysokej kvality.

Priaznivé hospodárske výsledky, záruka kvality vlastnej produkcie, dodržania termínov realizácií a plná záruka za vykonané práce a diela ju predurčujú ako správnu voľbu pre realizáciu Vašich stavebných zámerov a projektov v oblasti oceľových konštrukcií, zámočníckych výrobkov v súkromnom aj  priemyselnom sektore.  Ku každému projektu pristupujeme osobne a individuálne, každé zadanie je pre nás výzvou, ktorá nás posúva vpred.

Budeme radi, ak sa našim obchodným partnerom stanete aj Vy.

Výrobné priestory

Výrobný areál firmy Stavomontáže, Kovo-Sklo s.r.o. zaberá viac ako 9000 m2 . Pozostáva z viacerých prevádzok.

Najväčšia je hlavná výrobná hala, kde prebieha proces výroby oceľových konštrukcií. To zahŕňa rôzne technologické procesy opracovania hutníckeho materiálu ako sú pílenie, vŕtanie otvorov, ohýbanie, zakružovanie, zváranie a brúsenie.

V klampiarskej dielni sa prevádza strihanie, ohraňovanie, ohýbanie a zakružovanie plechov všetkých rozmerov a hrúbok.

Špeciálna tvarová úprava oceľových výrobkov sústružením a frézovaním sa prevádza v kovoobrábacej dielni. 

Pre plynulosť technologického procesu výroby oceľových konštrukcií je potrebný včasný prísun materiálu pomocou vežového žeriavu na spracovanie a na montáž. K tomu sú nevyhnutné skladové priestory hutného materiálu, plechov, materiálu v procese výroby a samotných výrobkov určených k expedícii. 

Certifikáty

Naša spoločnosť postupne získala medzinárodné osvedčenia kvality akosti: ISO 9001:2015, EN ISO 3834-2:2005, EN 1090-2:2018.

 

Načítávam...